PROJEKTOR RICOH PJ S2440

265.00275.00 (-4%)

Në Stok

RICOH PJ S2440 eshte atraktiv dhe kompakt per dhomen tuaj te konferencave dhe klasen mesimore.

  • Ndriqim:  3,000lm dhe kontrast te larte (10000:1)
  • Kualitet i shkelqyer imazhi dhe 5,000h jetegjatesi te llampes
  • Pesha: 2.6kg
  • Lidhja: HDMI

Menu